1q2 napisał(a):
Niech jeszcze popłaczą sobie chwile w tym temacie a potem mam nadzieje, że nie będzie kolejnych dyskusji a każde publiczne podniecanie się wynikami naszych rywali, będzie 'nagradzane' a dyskusja ucinana nim się zacznie.
|
FraMat napisał(a):

dokładnie tak
jakakolwiek wzmianka na ten temat w innym watku bedzie nagradzana banem
|
A temat "Ranking krajowy.." - jeśli tam ktoś (Witek) będzie usatysfakcjonowany, że Legia nazbierała pkt do rankingu i przez to może za dwa lata bedziemy mieć dwie ekipy w LM to co ? Ban?
Ludzie. Róbcie dwa tematy o pucharach i sprawa załatwiona.