Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 12.08.2011, 18:52
1q2 napisał(a):

Niech jeszcze popłaczą sobie chwile w tym temacie a potem mam nadzieje, że nie będzie kolejnych dyskusji a każde publiczne podniecanie się wynikami naszych rywali, będzie 'nagradzane' a dyskusja ucinana nim się zacznie.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
dokładnie tak
jakakolwiek wzmianka na ten temat w innym watku bedzie nagradzana banem
A temat "Ranking krajowy.." - jeśli tam ktoś (Witek) będzie usatysfakcjonowany, że Legia nazbierała pkt do rankingu i przez to może za dwa lata bedziemy mieć dwie ekipy w LM to co ? Ban?

Ludzie. Róbcie dwa tematy o pucharach i sprawa załatwiona.
Odpowiedz cytując