Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 12.08.2011, 18:42
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A czemu kompromitacja?Większą to było rozwalanie różnych tematów przez powtarzające się, te same 'dyskusje'
Wiem że takie rzeczy to nie jest temat do ankiet, bo to powinna być oczywistość ale chcieli demokracji?Proszę bardzo - mimo iż wynik nie jest miarodajny a każda nieprzychylna Wiśle osoba może 'na złość' zagłosować to już widać że wynik jest jasny.Zdecydowana większość nie życzy sobie.

Niech jeszcze popłaczą sobie chwile w tym temacie a potem mam nadzieje, że nie będzie kolejnych dyskusji a każde publiczne podniecanie się wynikami naszych rywali, będzie 'nagradzane' a dyskusja ucinana nim się zacznie.
dokładnie tak
jakakolwiek wzmianka na ten temat w innym watku bedzie nagradzana banem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując