Cytat:
Ale siejesz ferment na forum - jak ktoś chce to niech sobie kupi nawet "pincet" biletów jeśli ma tyle kart kibica.
Mam dla Ciebie dobra rade - pochwaliłeś się znajomymi z Gorlic - spotkaj się na następnym meczu z nimi, daj im swoją KK i przy okazji jak pojadą zakupić dla siebie to wezmą i dla Ciebie dodatkowy bilet. Myślę, że jeden w tą czy w tą im nie zaszkodzi
pozdro
|
Widuje się z nimi na meczu, ostatnio z resztą rzadko bywam w Krk. Poza tym nie będzie sensu dawać im karty, przez najbliższy rok to prędzej na Ferencváros będę chodził..

Troszkę przesadziłem, przyznaje - każdy się myli. Ale w sumie po tylu latach zapewnień można by wprowadzić w końcu jakaś normalność - czyli te bilety przez neta, albo więcej kas. No i bilety na KK na wszystkie rozgrywki - myślę, że to wszystko załatwiłoby sprawę
