Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 12.08.2011, 18:31
Cytat:
Ale siejesz ferment na forum - jak ktoś chce to niech sobie kupi nawet "pincet" biletów jeśli ma tyle kart kibica.

Mam dla Ciebie dobra rade - pochwaliłeś się znajomymi z Gorlic - spotkaj się na następnym meczu z nimi, daj im swoją KK i przy okazji jak pojadą zakupić dla siebie to wezmą i dla Ciebie dodatkowy bilet. Myślę, że jeden w tą czy w tą im nie zaszkodzi

pozdro
Widuje się z nimi na meczu, ostatnio z resztą rzadko bywam w Krk. Poza tym nie będzie sensu dawać im karty, przez najbliższy rok to prędzej na Ferencváros będę chodził.. Troszkę przesadziłem, przyznaje - każdy się myli. Ale w sumie po tylu latach zapewnień można by wprowadzić w końcu jakaś normalność - czyli te bilety przez neta, albo więcej kas. No i bilety na KK na wszystkie rozgrywki - myślę, że to wszystko załatwiłoby sprawę
Odpowiedz cytując