kriswisla napisał(a):

Ale przecież tak jest na całym świecie. Nie żebym popierał akcję, bo graf słabiutki (mogli jakiś szablon przyłożyć, bo wygląda po prostu chujowo), ale pozostaje zapytać: czego się spodziewał? Z choinki się urwał?
Do Niedzielana absolutnie nic nie mam, ale - no właśnie... Nie trzeba geniusza żeby przewidzieć jak skończy się gra dla dwóch znienawidzonych klubów z jednego miasta.
Myślę, że wynagrodzą mu to z nawiązką premie za utrzymanie Cracovii w lidze. O ile się utrzymają
