Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6246
Stary 12.08.2011, 18:26
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
http://babol.pl/kat,1025465,wid,1368...l?ticaid=5cd48 ja rozumie ze Niedzielan to przerzut ale bez jaj, nie tedy droga chyba
Ale przecież tak jest na całym świecie. Nie żebym popierał akcję, bo graf słabiutki (mogli jakiś szablon przyłożyć, bo wygląda po prostu chujowo), ale pozostaje zapytać: czego się spodziewał? Z choinki się urwał?

Do Niedzielana absolutnie nic nie mam, ale - no właśnie... Nie trzeba geniusza żeby przewidzieć jak skończy się gra dla dwóch znienawidzonych klubów z jednego miasta.

Myślę, że wynagrodzą mu to z nawiązką premie za utrzymanie Cracovii w lidze. O ile się utrzymają
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując