7 kotów napisał(a):

Antystenes, jesteś w stanie w logiczny sposób wytłumaczyć fakt posiadania dwóch kont - zabroniony regulaminowo?
|
O jakim regulaminie mówisz? O tym, wg którego przed chwilą jaroo wyzwał mnie od głupa? I post sobie wisi?
Dwóch kont nie mam. Mam brata. Choć on dawno się tu nie logował
Ale jak chcesz to za bana się nie obraże. Tylko naprawdę długoterminowego. Ze dwa lata minimum. Będę miał wreszcie motywację, żeby zalogować się na innym forum wiślackim.
Bo to jak tutaj obraza się moją osobę i innych zresztą też to kpina.
Myślicie, ze jak ktoś wam nie odpisze "sam jesteś głupem/ kosmitą/gamoniem" to wy macie rację? Na przezwiska nie odpowiadam przezwiskami. Hieny krew wyczuły, mody śpią?, rynsztok na forum..