Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12659
Stary 12.08.2011, 18:08
jova napisał(a):Wyświetl post
. W obronie gra zdecydowanie zbyt słabo, by być środkowym pomocnikiem w 4-4-2, a jako skrzydłowy znacznie traci na wartości.
Mowisz jak typowy przedstawiciel polskiej mysli szkoleniowej. Musi byc chlop, zakapior, drwal, dobry fizycznie.. O tak, wtedy moze grac. Jakiekolwiek zalazki na dryblera, blyskotliwego pilkarza, technika trzeba zgasic w zarodku. Co my jestesmy jakas Brazylia, Hiszpania ? Tu jest Polska, twarde chlopy jestesmy.

I pozniej widac jak kazda druzyna kadre robi technicznie jak chce, bo za mlodu kaza po gorach biegac zamiast trenowac z pilka.

Melikson bije Kosowskiego i Szymkowiaka rowniez podejsciem do gry. Profesjonalizmem. Ja nie widzialem u niego wymachiwania rekami, odpuszczania meczy, spacerowania. W kazdym gra na maxa i w odroznieniu od polskich gwiazdeczek wydaje sie, ze ma rowno w glowie.
Odpowiedz cytując