TeeS napisał(a):

Chcesz powiedzieć, że taka sytuacja jaką widzimy tutaj (w sensie - wśród kibiców Wisły na forum) to ewenement na skalę światową? I że wszędzie "indziej" panuje 100% jednomyślność w tej kwestii?
pozdrawiam
|
Chce powiedzieć, ze koleś pisze o "genialnych przykładach" błędnie.
Nigdzie nie ma żadnej 100% jednomyślności. Nawet na st. Pauli nie ma 100% lewackiego bydła.
Oczywiście wykluczam Cracovie. Tam jest 100% idiotów.
Antystenes, jesteś w stanie w logiczny sposób wytłumaczyć fakt posiadania dwóch kont - zabroniony regulaminowo?