Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2637
Stary 12.08.2011, 17:32
Co do Orlenu to wolę Calsberga na koszulkach Wisły.Zresztą Orlen już się reklamuje na koszulkach Wisły Płock.A temat Coca Coli w Wiśle już chyba upadł
Odpowiedz cytując