Konrad. napisał(a):

Logiczne, że jak polskie kluby będą rządzić w Europie, to poziom i prestiż ligi się podniesie...
|
nie wierzą, z nudów i dla zabawy tu sobie pisałem, bo byłem przekonany, że perły przed wieprze, a tu proszę
Jestem z siebie dumny.
Jeszcze jak byś dalej puścił wodze wyobraźni, to byś zadał sobie pytanie : jaki warunek musi być spełniony, żeby polskie kluby "rzadziły" w Europie, by poziom i prestiż ligi się podniósł?
Brawo. Muszą zacząć wygrywać!...stąd już niedaleka droga do świadomości, że jak Legia czy Amika wygra w pucharach, to nic Wiśle złego się nie stanie, tylko "poziom i prestiz ligi się podniesie"
Ale to chyba za dużo na raz?
BRAWO!!
szprotson napisał(a):

Innych argumentów wnoszących cokolwiek do dyskusji i tak się po Tobie nie spodziewałem. Brawo nabiłeś sobie posta więcej.