Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 12.08.2011, 17:14
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Logiczne, że jak polskie kluby będą rządzić w Europie, to poziom i prestiż ligi się podniesie...

nie wierzą, z nudów i dla zabawy tu sobie pisałem, bo byłem przekonany, że perły przed wieprze, a tu proszę
Cytat:

Logiczne, że...


Jestem z siebie dumny.

Jeszcze jak byś dalej puścił wodze wyobraźni, to byś zadał sobie pytanie : jaki warunek musi być spełniony, żeby polskie kluby "rzadziły" w Europie, by poziom i prestiż ligi się podniósł?
Brawo. Muszą zacząć wygrywać!...stąd już niedaleka droga do świadomości, że jak Legia czy Amika wygra w pucharach, to nic Wiśle złego się nie stanie, tylko "poziom i prestiz ligi się podniesie"
Ale to chyba za dużo na raz?



Cytat:

Logiczne, że...
BRAWO!!


szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wypier****papier
Innych argumentów wnoszących cokolwiek do dyskusji i tak się po Tobie nie spodziewałem. Brawo nabiłeś sobie posta więcej.
Ostatnio edytowane przez Antystenes : 12.08.2011 o godz. 17:38.
Odpowiedz cytując