|
faktycznie bezsens , nawet nie nazwalbym niedzielana przezutem , ot pilkarz ktory KIEDYS gral u nas teraz gdzie indziej
nie lansowal sie z wislackoscia , nie mowil ze nie zagra nigdzie indziej itp
gdyby malecki poszedl do kauflanduy czy blaszczykowski to rozumiem , ale niedzielan...
akcja kiepska
|