Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6245
Stary 12.08.2011, 16:15
faktycznie bezsens , nawet nie nazwalbym niedzielana przezutem , ot pilkarz ktory KIEDYS gral u nas teraz gdzie indziej


nie lansowal sie z wislackoscia , nie mowil ze nie zagra nigdzie indziej itp


gdyby malecki poszedl do kauflanduy czy blaszczykowski to rozumiem , ale niedzielan...


akcja kiepska
Odpowiedz cytując