|
Gdzieś były jakieś informacje (plotki?), że Chaveza można było wykupić za stosunkowo mniejsze pieniądze z tego CD Platense, ale na ten krok Wisła musiałaby się zdecydować zaraz na początku jego gry u nas. Z tym, że wtedy to wyglądał na strasznie nieruchliwego toporniaka i nasi prawdopodobnie bali się zainwestować, by później nie stracić. Koniec końców - i tak wiele za niego nie zapłaciliśmy, a ryzyko było wyeliminowane.
|