Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15569
Stary 12.08.2011, 16:09
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje ze ktos kiedys jakis limit ustali bo mimo wszystko 3/4 z tych "gwiazd" zagranicznych nie odstaje poziomiem od rodzimych zawodnikow.
U Was może tak. Nasi robią różnice.

Pokaz mi w naszej lidze Polaka lepszego od: Parejko (IMHO najlepszy bramkarz ligi), Lameya, Meliksona, Ilieva? Wielu jest takich, co to mogą podjąć rękawicę i zawalczyć o skład z Genkovem, Bitonem, Nunezem, Chavezem, Diazem czy Jaliensem?

WSZYSCY Ci piłkarze podnoszą poziom naszej ligi, a to że Legia sprowadza zazwyczaj zawodników marnych i niewiele wnoszących, to już jej problem. Nikt zresztą nie zabrania opierać składu na Polakach, ale nie róbmy z ligi zakładu pracy chronionej!

Dlaczego grają Wilk, Małecki i Sobol? Bo są w drużynie najlepsi na swoich pozycjach, dwójka ostatnich jest też pewnie najlepsza w lidze.

Widać jak niektórym dziennikarzom żal dupę ściska, bo Wisła wyłamała się z ligowego trendu i porzuciła rodzime dziadostwo, przez co zyskuje finansowo i sportowo. No bo - serio, jeżeli z Valcxxem na rynku transferowym mają konkurować "Beret" i Dawidziuk, to wiadomo że najlepiej od razu pomyśleć nad jakimś handicapem dla nas.

I skąd w ogóle pomysł, że Wisła ma hodować reprezentantów? Klub ma zupełnie inne cele, poza tym wystarczy zobaczyć jak traktuje Małeckiego obecny selekcjoner, jak traktował Brożka i Głowackiego gdy jeszcze byli naszymi zawodnikami.

Przy tej okazji naszym rodzimym mózgom życzę powodzenia we wprowadzaniu zakazów sprzecznych z prawem UE.

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Niech ....a ten Lato zamknie dupe, bo to on, razem z Engelem,Piechniczkiem , Listkiewiczem oraz Fryzjerem rozwalili tą piłkę.
Czyja to ....a wina że nie ma polaków do grania w piłkę?Wisły"Czyja to wina, że nie ma systemu szkolenia, że nie organizuje się szkoleń dla trenerów, że nie było wymogów akademii piłkarkiej.PZPN NIE ROBI ....A NIC, a wymaga.
Niech się pałuja leśne dziady .Bezczelni hipokryci
No właśnie - najlepiej zwalać winę na kluby, a samemu brać kasę "na szkolenie młodzieży" od każdego transferu. No, ale żeby o to zapytać nasze rodzime pijawki to trzeba mieć jaja, lepiej napisać artykulik pod tezę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.08.2011 o godz. 16:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując