Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 12.08.2011, 15:59
Na Xfitness najlepiej sie oplaca zarzucic 135zl i masz kanrent na silke + 2 razy w tyg trening KB, od wrzesnia ma byc podobno 3 razy w tyg jak treneiro mowil w maju
Ostatnio edytowane przez ManiekTS : 12.08.2011 o godz. 16:23.
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
Odpowiedz cytując