Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja
Offline
#
1324
12.08.2011, 15:59
Na Xfitness najlepiej sie oplaca zarzucic 135zl i masz kanrent na silke + 2 razy w tyg trening KB, od wrzesnia ma byc podobno 3 razy w tyg jak treneiro mowil w maju
Ostatnio edytowane przez ManiekTS : 12.08.2011 o godz. 16:23.
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
ManiekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ManiekTS
Znajdź inne posty napisane przez ManiekTS