Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15568
Stary 12.08.2011, 15:57
Niech ....a ten Lato zamknie dupe, bo to on, razem z Engelem,Piechniczkiem , Listkiewiczem oraz Fryzjerem rozwalili tą piłkę.
Czyja to ....a wina że nie ma polaków do grania w piłkę?Wisły"Czyja to wina, że nie ma systemu szkolenia, że nie organizuje się szkoleń dla trenerów, że nie było wymogów akademii piłkarkiej.PZPN NIE ROBI ....A NIC, a wymaga.
Niech się pałuja leśne dziady .Bezczelni hipokryci

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując