Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15567
Stary 12.08.2011, 15:57
Taaa, a potem menadżerowie będą serwowali nam całą masę grajków z wypaczonym spojrzeniem na piłkę nożną (vel. Bonin "nie zagram za mniej niż XX XXX).

Wielkie TAK dla promowania polskich piłkarzy, ale w sposób naturalny - niech zmienią nastawienie psychiczne, niech podniosą umiejętności - by ich zatrudnianie było konsekwencją tego, że są dobrzy, nie tego, że grać muszą.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując