kreseq napisał(a):

Mam nadzieje ze ktos kiedys jakis limit ustali bo mimo wszystko 3/4 z tych "gwiazd" zagranicznych nie odstaje poziomiem od rodzimych zawodnikow.
|
Jak nie odstaje poziomem, to niech wygrają rywalizację z obcokrajowcami i będzie po problemie. Po co jakieś limity?