Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15558
Stary 12.08.2011, 15:32
panew napisał(a):Wyświetl post
albo mają tak zajebisty dział marketingu , albo raczej donek popycha sponsorów
Nie chce was gasić, ale takie umowy z Coca Colą ma parę innych klubów w Polsce, m.in. Jagiellonia:

http://www.sport.banzaj.pl/Ekstrakla...tok-14727.html

Dopóki nie ma podanej kwoty jaką otrzymają, to nie ma się specjalnie czym podniecać. Każdy klub ma jakiegoś partnera który dostarcza im napoje plus jakiś zastrzyk gotówki w zamian za reklamę (powiem szczerze, że nie wiem czy Wisła też nie ma z CC).
Ddf
Odpowiedz cytując