panew napisał(a):

|
albo mają tak zajebisty dział marketingu , albo raczej donek popycha sponsorów
|
Nie chce was gasić, ale takie umowy z Coca Colą ma parę innych klubów w Polsce, m.in. Jagiellonia:
http://www.sport.banzaj.pl/Ekstrakla...tok-14727.html
Dopóki nie ma podanej kwoty jaką otrzymają, to nie ma się specjalnie czym podniecać. Każdy klub ma jakiegoś partnera który dostarcza im napoje plus jakiś zastrzyk gotówki w zamian za reklamę (powiem szczerze, że nie wiem czy Wisła też nie ma z CC).