AS82 napisał(a):

|
Darujcie sobie te tłumaczenia intencji Kaczyńskiego,bo on jak każdy inny polityk robi to co mu sie w danym momencie kalkuluje i oplaca.
|
Ale z tego co zauważyłem po Twoich postach - razi Cię taka postawa tylko w Kaczyńskim
AS82 napisał(a):

|
Jak sie chciało wygrać wybory na tym że Lewica to złodzieje i aferzyści to sie mówiło ,że rządy SLD przypominały działanie mafii, a jak elektorat Lewicy był potrzebny w 2 turze ,to sie mówi że Józek Oleksy to w sumie fajny premier.
|
Z tego co pamiętam, to powiedział coś innego - Twoje interpretacje i dopowiadanie są nie na miejscu, bo z tych włśnie dopowiedzeń czynisz zarzuty.
AS82 napisał(a):

|
Sikorski jak był ministrem PISu to był kompetentny a teraz to nieudacznik...
|
Chyba wczesniej stwierdzili, że to nieudacznik, bo go odwołali na długo przed końcem kadencji...czyli znowu dopasowywanie rzeczywistości do stawianych przez siebie tez....
AS82 napisał(a):

To sie tyczy tak samo innych partii i polityków , np. Niesiołowski który kiedyś zbeształ PO ,SLD jak rzadzilo rozdawało wszystko Kosciolowi a teraz graja anty-klerykałów,
czy taki Rysiek Czarnecki który obskoczył wiekszosc partii z Samoobrona na czele. Wiekszosc tych pseudo-polityków idzie do Sejmu i Senatu dla kasy i nie sadze by sie liczylo to czy maja w ogóle jakieś poglądy,głównym miernikiem ich przydatności jest to, czy umieją sie kłócić w studiu telewizyjnym z innymi pseudo-politykami.
|
A z tym się akurat zgadzam
Pozdrawiam