Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13381
Stary 12.08.2011, 14:54
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Darujcie sobie te tłumaczenia intencji Kaczyńskiego,bo on jak każdy inny polityk robi to co mu sie w danym momencie kalkuluje i oplaca.
Ale z tego co zauważyłem po Twoich postach - razi Cię taka postawa tylko w Kaczyńskim

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jak sie chciało wygrać wybory na tym że Lewica to złodzieje i aferzyści to sie mówiło ,że rządy SLD przypominały działanie mafii, a jak elektorat Lewicy był potrzebny w 2 turze ,to sie mówi że Józek Oleksy to w sumie fajny premier.
Z tego co pamiętam, to powiedział coś innego - Twoje interpretacje i dopowiadanie są nie na miejscu, bo z tych włśnie dopowiedzeń czynisz zarzuty.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Sikorski jak był ministrem PISu to był kompetentny a teraz to nieudacznik...
Chyba wczesniej stwierdzili, że to nieudacznik, bo go odwołali na długo przed końcem kadencji...czyli znowu dopasowywanie rzeczywistości do stawianych przez siebie tez....

AS82 napisał(a):Wyświetl post
To sie tyczy tak samo innych partii i polityków , np. Niesiołowski który kiedyś zbeształ PO ,SLD jak rzadzilo rozdawało wszystko Kosciolowi a teraz graja anty-klerykałów,
czy taki Rysiek Czarnecki który obskoczył wiekszosc partii z Samoobrona na czele. Wiekszosc tych pseudo-polityków idzie do Sejmu i Senatu dla kasy i nie sadze by sie liczylo to czy maja w ogóle jakieś poglądy,głównym miernikiem ich przydatności jest to, czy umieją sie kłócić w studiu telewizyjnym z innymi pseudo-politykami.
A z tym się akurat zgadzam
Pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!