Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1322
Stary 12.08.2011, 14:47
tak za 120 masz 4razy w tygodniu jednak jak dopiero zaczynasz przygodę to może być trochę dużo.

plusem jest mała grupa (około 15osób) i spoko instruktorzy

minusy to moim zdaniem mała sala (jednak dobrze wyposażona) i cena.

ja sam szukam czegoś przede wszystkim tańszego (tak żeby 2-3razy w tygodniu wyszło mnie 70zeta) ale jest ciężko. wcale nie muszą to być jakieś oficjalne kluby.

gdyby ktoś miał taką informację że coś takiego można zorganizować lub już istnieje to proszę o priv.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując