w0lno. napisał(a):

|
Dobry wywiad, przyjemnie się czyta. Zmartwiłem się jednak, gdyż po wypowiedziach Bitona można wywnioskować, iż w tym sezonie chce się wypromować i czym prędzej wyjechać do lepszej ligi. Szkoda, że został on tylko wypożyczony. Prawdopodobny scenariusz jest taki, że Biton zagra dobry sezon, strzeli wiele bramek i tyle go będziemy widzieć...
|
To znakomity scenariusz - bo mam nadzieję że te bramki przełożą się na dobrą grę w pucharach i obronie MP.
Ponadto mamy (podobno) prawo pierwokupu Bitona - jeśli tak to
Biton zagra dobry sezon, strzeli wiele bramek my go wykupimy i potem odsprzedamy i zarobimy trochę pieniędzy
Tak chyba ma działać Wisła wg Basałaja i Valxsa. Przychodzą do nas piłkarze ambitni którzy chcą odejść dalej a nie brać tylko pensję w Wiśle.... takie coś jeśli dobrze pamiętam mówił Basałaj. Wszystko zgodnie z jego wizją.