Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12642
Stary 12.08.2011, 14:40
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Dobry wywiad, przyjemnie się czyta. Zmartwiłem się jednak, gdyż po wypowiedziach Bitona można wywnioskować, iż w tym sezonie chce się wypromować i czym prędzej wyjechać do lepszej ligi. Szkoda, że został on tylko wypożyczony. Prawdopodobny scenariusz jest taki, że Biton zagra dobry sezon, strzeli wiele bramek i tyle go będziemy widzieć...

To znakomity scenariusz - bo mam nadzieję że te bramki przełożą się na dobrą grę w pucharach i obronie MP.

Ponadto mamy (podobno) prawo pierwokupu Bitona - jeśli tak to Biton zagra dobry sezon, strzeli wiele bramek my go wykupimy i potem odsprzedamy i zarobimy trochę pieniędzy


Tak chyba ma działać Wisła wg Basałaja i Valxsa. Przychodzą do nas piłkarze ambitni którzy chcą odejść dalej a nie brać tylko pensję w Wiśle.... takie coś jeśli dobrze pamiętam mówił Basałaj. Wszystko zgodnie z jego wizją.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując