Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6751
Stary 12.08.2011, 14:29
HEDu napisał(a):Wyświetl post
lepiej gdyby w każdej formacji występował 1 weteran
Z tym się zgodzę ale raczej odpowiadający za defensywe z przodu jest Lewy i może być Jeleń albo Brożek i OK. A w obronie Żewłakow lub Wasyl i na DP Sobol jak najbardziej.
Odpowiedz cytując