Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
Ewenement
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1321
12.08.2011, 14:28
http://www.xfitnessclub.pl/
o to chodzi prawda? jesli dobrze rozumiem to za 120zl jest k1 + mma 4 razy w tyg.
moze teraz ktos wypowiedziec sie jak ucza? tzn czy poprostu warto chodzic akurat tutaj czy moze szukac czegos innego
Ewenement
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ewenement
Znajdź inne posty napisane przez Ewenement