Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2476
Stary 12.08.2011, 14:05
Oficjalne FC to oczywiście bardzo dobra inicjatywa, mają swoją rade, ulgi i przywileje. Cena biletu rekompensuje dojazd itd. Zachęta dla FC nieoficjalnych które moga prężniej działać. Klub zaczyna się owtierać na Słupsk (trzecie co do wielkości miasto w woj.) no i oczywiście miasto przyjazne dla kibiców Lechii Potencjał jest i nalezy go jak najlepiej wykorzystywać plus dobra drużyna, juz nie mówie jakaś super hiper ale taka która co sezon walczy! (słowo klucz) o podium czy też gryzie trawe w PP i będzie dobrze
Odpowiedz cytując