Oficjalne FC to oczywiście bardzo dobra inicjatywa, mają swoją rade, ulgi i przywileje. Cena biletu rekompensuje dojazd itd. Zachęta dla FC nieoficjalnych które moga prężniej działać. Klub zaczyna się owtierać na Słupsk (trzecie co do wielkości miasto w woj.) no i oczywiście miasto przyjazne dla kibiców Lechii

Potencjał jest i nalezy go jak najlepiej wykorzystywać

plus dobra drużyna, juz nie mówie jakaś super hiper ale taka która co sezon walczy! (słowo klucz) o podium czy też gryzie trawe w PP i będzie dobrze
