Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6239
Stary 12.08.2011, 14:03
otoz to!


gdyby nie pawel-macham rekami i strzelam raz na 5 setek-brozek , marcin-jak mi trener podskoczy pojde do rogali-baszczynski i mauro-zwalniam kazacych biegac trenerow-cantoro

to moglismy miec obecny poziom sportow-organizacyjny juz z Petrescu
Odpowiedz cytując