|
otoz to!
gdyby nie pawel-macham rekami i strzelam raz na 5 setek-brozek , marcin-jak mi trener podskoczy pojde do rogali-baszczynski i mauro-zwalniam kazacych biegac trenerow-cantoro
to moglismy miec obecny poziom sportow-organizacyjny juz z Petrescu
|