Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12641
Stary 12.08.2011, 14:02
Dobry wywiad, przyjemnie się czyta. Zmartwiłem się jednak, gdyż po wypowiedziach Bitona można wywnioskować, iż w tym sezonie chce się wypromować i czym prędzej wyjechać do lepszej ligi. Szkoda, że został on tylko wypożyczony. Prawdopodobny scenariusz jest taki, że Biton zagra dobry sezon, strzeli wiele bramek i tyle go będziemy widzieć...
Odpowiedz cytując