7 kotów napisał(a):

|
Jedz do Glasgow i sprawdz czy faktycznie kibice Celticu i Rangersow rozpaczaja ze liga jest slaba. Czy moze np sie ciesza ze przeciwnik zza miedzy wylosowal u Bozi plage kontuzji, ma klopoty finansowe, czy moze obsypuja kwiatami konsulat Slowacji po 0:5 znienawidzonego rywala.
|
Chcesz powiedzieć, że taka sytuacja jaką widzimy tutaj (w sensie - wśród kibiców Wisły na forum) to ewenement na skalę światową? I że wszędzie "indziej" panuje 100% jednomyślność w tej kwestii?
pozdrawiam