Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 12.08.2011, 13:50
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jedz do Glasgow i sprawdz czy faktycznie kibice Celticu i Rangersow rozpaczaja ze liga jest slaba. Czy moze np sie ciesza ze przeciwnik zza miedzy wylosowal u Bozi plage kontuzji, ma klopoty finansowe, czy moze obsypuja kwiatami konsulat Slowacji po 0:5 znienawidzonego rywala.
Chcesz powiedzieć, że taka sytuacja jaką widzimy tutaj (w sensie - wśród kibiców Wisły na forum) to ewenement na skalę światową? I że wszędzie "indziej" panuje 100% jednomyślność w tej kwestii?

pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez TeeS : 12.08.2011 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując