|
Banita
Offline
|
#158

12.08.2011, 13:45
|
Antystenes napisał(a): 
|
Boli mnie, że większość Wiślaków nie rozumie, że wózek o nazwie polska piłka pchamy w jedną stronę, a jedynym argumentem jaki mają jest nienawiść do tego co reprezentuje naszą ojczyznę w Europie.
|
Tu jest twoje miejsce:
http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g
Antystenes napisał(a): 
|
..w gościach jesteś i mówisz gospodarzowi "zamilcz"? Tego nawet po was bym się nie spodziewał.
|
http://www.youtube.com/watch?v=9PxDe8LoNAc&t=67
|
|