Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 12.08.2011, 13:45
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Boli mnie, że większość Wiślaków nie rozumie, że wózek o nazwie polska piłka pchamy w jedną stronę, a jedynym argumentem jaki mają jest nienawiść do tego co reprezentuje naszą ojczyznę w Europie.
Tu jest twoje miejsce:
http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g


Antystenes napisał(a):Wyświetl post
..w gościach jesteś i mówisz gospodarzowi "zamilcz"? Tego nawet po was bym się nie spodziewał.
http://www.youtube.com/watch?v=9PxDe8LoNAc&t=67
Odpowiedz cytując