Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 12.08.2011, 13:36
Ja już pomijam Twoje kategoryczne wyznaczanie ram wszystkim. Oczywiście tolerancja to jest konformistyczny wymysł jewrokołchozu i ten dupokratyczny świat piętnuje tak chwalebne zachowanie jak jebanie brudasów i pedałów.

To nie ja wyznaczam takie ramy.




Zaraz zaraz, przed chwilą jeszcze mieliśmy nie kibicować kosom, teraz przez swoje widzimisie skreślasz zgodę, bo nie trawisz Lenczyka, props panie moderatorze, na dobre i złe wspieramy braci co nie?
Ale to ja sam skreslam owa zgode, i nie namawiam nikogo do skreslania, ani nie przekonuje ze to jest fajne. Zgody sie zawiazuja i rozsypuja. Ja kibicuje Wisle, a nie obecnym zgodom.




Podałem Wam genialny przykład - liga szkocka. Czy Celtic i Rangersi źle się rozwijali?
Jedz do Glasgow i sprawdz czy faktycznie kibice Celticu i Rangersow rozpaczaja ze liga jest slaba. Czy moze np sie ciesza ze przeciwnik zza miedzy wylosowal u Bozi plage kontuzji, ma klopoty finansowe, czy moze obsypuja kwiatami konsulat Slowacji po 0:5 znienawidzonego rywala.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując