|
Ludzie, jest długi weekend wiele osób wyjeżdża. Nie piszcie tu takich bzdur. Należy cieszyć się że przybywa osób nakręconych na Wisłę ale na tym forum zawsze, w każdej sytuacji i pod byle pretekstem znajdą się niezadowoleni.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|