Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 12.08.2011, 12:56
ze niby takie ?



no, tyle że ono jest nieaktualne i chyba nie można tak uwstecznic. To znak towarowy

ale styl oldschoolowy faktycznie wypasiony. chyba Bayern miał taki styl niedawno, w kazdym badz razie ktoras z niemieckich druzyn
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 12.08.2011 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując