Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6207
Stary 12.08.2011, 12:36
didzej132 napisał(a):Wyświetl post
Niestety bardzo dużo "kibiców" nie chodzi na mecze dla WISŁY tylko dla rywala ;/ . Ale miejmy nadzieje że przed meczem zejdzie jeszcze trochę .
Ile kur* ludzi bedzie to pisac jeszcze ?! wroc sie do zerowki i naucz sie myslec i analizowac.. co za tepy narod..

W poprzedniej rundzie na 2 meczach nie bylo kompletu (Ruch i Widzew) Na reszcie po 18 tyś i Polonia 24 tyś. I swoja drogą kibicem jest każdy, sa tylko mniej albo bardziej fanatyczni. A dodatkowo, jak już tak gadasz o rywalu, to cofnij się do meczu z Zagłębiem Lubin z jesieni tamtego roku - 1:0 po bramce Kirma w 89 min i rowniez komplet widzow...

Problem z biletami na takie Zagłebie, wiaze sie z tym ze sa wakacje i duzo roznych imprez jest akurat w ten weekend m.in wesela, sam na takie ide, i przynajmniej kilkanascie osob znam, które na Zagłebie nie moga isc z takiego samego powodu, a kilk nastepnych jest na wakacjach - nie ma duzo stalych kibicow, tez m.in studentow, to ze byly komplet na Litexie czy ponad 20tys na Skonto wynikalo z tego ze sporo nowych osob sie pojawilo. Rowniez wiele osob zawiesza sie ze w ogole jest ten mecz bo kazdy o Apoelu mowi, wiec w dniu meczu sporo moze pojsc.A dodatkowo kolejki w ostatnich dniach, nie kazdy sie doczyta ze po bilety na Zaglebie mozna isc bez kolejki... Jak bedzie pogoda to wiele ludzi w dniu meczu sie zdecyduje isc - poczekajmy na mecz i wtedy sie bedzie oceniac..
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 12.08.2011 o godz. 12:50.
Odpowiedz cytując