Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
olek0
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6203
Stary 12.08.2011, 12:22
Witajcie mam pytanie w razie awansu do LM jak to jest z biletami ? Nie bylo mnie 8 lat w polsce i nie rozumiem troche tego , ostatnio bylem w polsce i wyrobilem sobie karte kibica , czy jesli chcialbym specialnie przyjechac na mecz Wisly w LM to musial bym przyjezdzac tydzien wczesniej zeby miec bilet ? I jak to jest z meczami wyjazdowymi ? Na wyjazdy mial bym wieksze szanse sie dostac i jak to z tymi biletami na wyjazdy jest aby byc w naszym sektorze ? Tez musze w krakowie kupowac czy gdzies na UEFA stronie da sie przez neta zalatwic
Licze na wasza pomoc chlopaki pomimo ze pytania pewnie sa proste.
Pozdro
Odpowiedz cytując