Wy chyba zartujecie sobie z usprawiedliwianiem Piszczka? Kto byl zamieszany w korupcje nie powinien grac w kadrze - proste. Jaki niewielki udzial? Ile sezonow spedzil w Zaglebiu? Chyba nikt nie jest naiwny, zeby myslec ze w ciagu calego pobytu Lubinianie sprzedali czy kupili 1 mecz

. Juz nie wspominam o tym, ze chlopak mial wazny kontrakt z klubem zagranicznym, wiec mogl cala sprawe ujawnic i wrocic natychmiast do Niemiec. Wielokrotnie bylo juz to poruszane. Trzeba karac, trzeba wypalac zelazem, bo jesli bedziemy przymykac oczy, to nasza pilka nigdy nie bedzie normalna.