Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regis
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6194
Stary 12.08.2011, 11:30
Cytat:
- wpisanie zajmuje sporo czasu + niektórzy przy okienku dzwonią po dane
Sorry, ale takie osoby powinny być odsyłane na sam koniec kolejki, żeby miały chwilę na przemyślenia.

A może przydałoby się rozwiesić kilka dużych, oczojebnych plakatów, na których byłaby informacja, co jest wymagane do zakupu biletu? Takie podstawowe informacje, np. że konieczny jest numer PESEL i w jaki sposób szybko sprawdzić jego poprawność (przedostatnia cyfra). Na mecze, zwłaszcza te topowe będzie przychodziło coraz więcej ludzi i siłą rzeczy wielu z nich nie będzie miało pojęcia o zasadach sprzedaży biletów, więc klub powinien starać się zmniejszyć kolejki przez odpowiednią "edukację". (Chyba, że takie informacje gdzieś się pojawiły - w sumie nie przyglądałem się, bo kupowałem bilet we wtorek i wtedy zajmowało to jakieś ~30 sekund).

Jeszcze mam takie jedno pytanie: czy w LM kluby mają obowiązek pozostawienia części biletów na dzień meczu? Gdzieś kiedyś słyszałem coś takiego, ale nie pamiętam, czy dotyczyło LM czy reprezentacji.
Odpowiedz cytując