Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów
Offline
#
1420
12.08.2011, 11:27
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Sobolewski, Wilk - Małecki,Garguła, Iliev - Biton
Zmiany: Nunez , Melikson , Palijc
Bramki: Iliev, Małecki, Diaz
Brzeszczot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzeszczot
Znajdź inne posty napisane przez Brzeszczot