Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4704
Stary 12.08.2011, 11:07
Gdyby tak z nami grali jak w tym meczu to myśle że duże szanse mamy na awans ale przez ten czas doszło do nich kilku nowych zawodników ;d http://www.youtube.com/watch?v=rGKnCR_d3kk
Odpowiedz cytując