Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
6186
12.08.2011, 11:02
czy za bilety można płacić kartą? bo jakoś nigdy specjalnie na to uwagi nie zwracałem..
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13