Mocny napisał(a):

nie no Tofik teraz padlem , wiem zze na tym forum Brozek ma jakas wyjatkowa taryfe ulgowa , ale zeby porownywac go do Genkowa ? to sa inne swiaty inna pilkarska klasa napastnikow
dzieki bogu ze ten najgorszy chyba okres w ataku wisly nareszcie sie definitywnie zakonczyl
|
Jak lubię Genkowa, tak nie dał mi jeszcze powodów, bym mógł go stawiać wyżej niż Brożka. Paweł dysponował większą szybkością, lepszym zmysłem do gry kombinacyjnej, świetnie grał głową i mimo słabszych warunków fizycznych nie odstawał siłowo od Bułgara. Myślę, że z takimi piłkarzami jak Iliev i Melikson Brożek byłby zdecydowanie bardziej pożyteczny niż Cwetan.