Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6236
Stary 12.08.2011, 10:56
Mocny napisał(a):Wyświetl post
nie no Tofik teraz padlem , wiem zze na tym forum Brozek ma jakas wyjatkowa taryfe ulgowa , ale zeby porownywac go do Genkowa ? to sa inne swiaty inna pilkarska klasa napastnikow

dzieki bogu ze ten najgorszy chyba okres w ataku wisly nareszcie sie definitywnie zakonczyl
Jak lubię Genkowa, tak nie dał mi jeszcze powodów, bym mógł go stawiać wyżej niż Brożka. Paweł dysponował większą szybkością, lepszym zmysłem do gry kombinacyjnej, świetnie grał głową i mimo słabszych warunków fizycznych nie odstawał siłowo od Bułgara. Myślę, że z takimi piłkarzami jak Iliev i Melikson Brożek byłby zdecydowanie bardziej pożyteczny niż Cwetan.
Odpowiedz cytując