Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
artur77
Member
Od: 08.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
6185
12.08.2011, 10:55
Wracam dzisiaj do Krakowa jak wygląda sprzedaż bilecików na Zagłębie - jest jakieś info ile zostało biletów ?
jazda jazda jazda Biała Gwiazda!!!
artur77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artur77
Znajdź inne posty napisane przez artur77