Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
artur77
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6185
Stary 12.08.2011, 10:55
Wracam dzisiaj do Krakowa jak wygląda sprzedaż bilecików na Zagłębie - jest jakieś info ile zostało biletów ?
jazda jazda jazda Biała Gwiazda!!!
Odpowiedz cytując