|
Tak jak na początku wierzyłem że Smuda da radę tak po Gruzji uważam że powinien być zwolniony... Przecież oni nic nie grali, Gruzini mieli nawet więcej okazji, jak tak zagrają z Niemcami, to szykuje się łomot 3-4 do zera... Jak dla mnie w rezprezentacji brakuje takich charakterów jak dawniej Świerczewski, Hajto , Wasyl, Bąk...nawet Żewłakow, oni potrafili krzyknąć a teraz to to wygląda jak banda chłopaczków... Wg. mnie skład na Euro powinien być taki :
Szczęsny - Piszczek, Żewłakow. Głowacki ( ew. Wasyl lub Baszczu), Boenish - Kuba, Sobolewski, Dudka, Peszko- Lewandowski - Brożek
I wtedy by taki Żełakow, Wasyl czy Sobol wzięli te drużyne bo teraz to kicha jest i tyle...
|