Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 12.08.2011, 10:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
To jest prostsze niz myslisz
Sa dwa aspekty. Jeden to tak taki troche wyscig szczurow. Legia osiaga dobre rezultaty, zarabia kase - stac ja na lepszych zawodnikow. Wisla zeby im dorownac musi sprowadzac graczy podobnje klasy. Tak samo inne kluby - lepsi gracze, lepszy poziom wiec Wisla z takimi rywalami jak APOEL nie gra od swieta, a co tydzien wiec nastepnym razem
taki rywal klasy APOEL-u jej nie zaskakuje.
Druga sprwa to prestiz rozgrywek. Dajmy na to, ze taka Legia gra w tym finale ale w lidze przegrywa z nami i taki
dobry zwodnik z zagranicy sobie mysli: kurcze oni musza byc dobrzy skoro pokonali Legie, ktora grala w finale Ligi Europy.
Mysle, ze goscie do do nas przyszli z zagranicy wlasnie tak mysleli: "oni sa mistrzem Polski, a Lech, ktoru tak dobrze gral w Lidze Europy byl dopiero 5. Ta liga jest dobra - warto tam przejsc." No bo sorry, gdyby patrzyli tylko na nasze rezultaty: Karabch, Levadia to otrzymujac oferte z Wisly tylko by sie usmiechneli
Co dobrgo dla polskiej ligi, Legii glownego konkurenta zrobił wystep w pucharach Wisły w sezonie 02/03? przewage 15 punktowa przez 3 kolejne sezony z rzędu? Silny klub i lige oraz czynniki wplywajace na nie ktos wyzej opisal. jak ktoś się łudzi, ze jednoskokowe wypady, naszych drużyn najczesciej fartowne w pucharach mają zbawienny wpływ na Wisłe i polską piłke to powodzenia Jak poziom bedzie wysoki to będą daleko zachodzić... ale na to nie są potrzebne zadne sukcesy Lecha... To tyle

ta napewno , przyszli bo Lech grał w LE a w lidze 5 miejsce
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.08.2011 o godz. 10:53.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując