Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4699
Stary 12.08.2011, 10:41
frg napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie, wiem, że "troche" przedwczesne, ale jednak:

w grupie LM sa 4 zespoły: ile awansuje a co sie dzieje z pozostałymi - wogóle odpadaja czy wchodzą jakoś do LE?

Z góry dziekuje za odpowiedz.
dwoje pierwszych awansuje dalej z trzeciego miejsca awansuje do LE a czwarty odpada
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując