frg napisał(a):

Mam takie pytanie, wiem, że "troche" przedwczesne, ale jednak:
w grupie LM sa 4 zespoły: ile awansuje a co sie dzieje z pozostałymi - wogóle odpadaja czy wchodzą jakoś do LE?
Z góry dziekuje za odpowiedz.
|
dwoje pierwszych awansuje dalej z trzeciego miejsca awansuje do LE a czwarty odpada