To jest prostsze niz myslisz

Sa dwa aspekty. Jeden to tak taki troche wyscig szczurow. Legia osiaga dobre rezultaty, zarabia kase - stac ja na lepszych zawodnikow. Wisla zeby im dorownac musi sprowadzac graczy podobnje klasy. Tak samo inne kluby - lepsi gracze, lepszy poziom wiec Wisla z takimi rywalami jak APOEL nie gra od swieta, a co tydzien wiec nastepnym razem
taki rywal klasy APOEL-u jej nie zaskakuje.
Druga sprwa to prestiz rozgrywek. Dajmy na to, ze taka Legia gra w tym finale ale w lidze przegrywa z nami i taki
dobry zwodnik z zagranicy sobie mysli: kurcze oni musza byc dobrzy skoro pokonali Legie, ktora grala w finale Ligi Europy.
Mysle, ze goscie do do nas przyszli z zagranicy wlasnie tak mysleli: "oni sa mistrzem Polski, a Lech, ktoru tak dobrze gral w Lidze Europy byl dopiero 5. Ta liga jest dobra - warto tam przejsc." No bo sorry, gdyby patrzyli tylko na nasze rezultaty: Karabch, Levadia to otrzymujac oferte z Wisly tylko by sie usmiechneli
