Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 12.08.2011, 10:24
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
K.... jak czytam teksty o tym, że kibicowanie innym polskim klubom w pucharach ma przełożenie na silną ligę krajową, to ręce mi opadają - co ma k.... piernik do wiatraka
Czy jeżeli Legia wyeliminuje Spartaka, w grupie wygra wszystkie spotkania, a następnie wygra w Lidze Europy wszystkiej mecze do finału w Bukareszcie, natomiast Wisła przegra oba mecze z APOELEM, a następnie 6 spotkań w rundzie grupowej, to jaki to będzie miqało pozytywny wpływ na Wisłę Kraków i ligę polską ?
To jest prostsze niz myslisz
Sa dwa aspekty. Jeden to tak taki troche wyscig szczurow. Legia osiaga dobre rezultaty, zarabia kase - stac ja na lepszych zawodnikow. Wisla zeby im dorownac musi sprowadzac graczy podobnje klasy. Tak samo inne kluby - lepsi gracze, lepszy poziom wiec Wisla z takimi rywalami jak APOEL nie gra od swieta, a co tydzien wiec nastepnym razem
taki rywal klasy APOEL-u jej nie zaskakuje.
Druga sprwa to prestiz rozgrywek. Dajmy na to, ze taka Legia gra w tym finale ale w lidze przegrywa z nami i taki
dobry zwodnik z zagranicy sobie mysli: kurcze oni musza byc dobrzy skoro pokonali Legie, ktora grala w finale Ligi Europy.
Mysle, ze goscie do do nas przyszli z zagranicy wlasnie tak mysleli: "oni sa mistrzem Polski, a Lech, ktoru tak dobrze gral w Lidze Europy byl dopiero 5. Ta liga jest dobra - warto tam przejsc." No bo sorry, gdyby patrzyli tylko na nasze rezultaty: Karabch, Levadia to otrzymujac oferte z Wisly tylko by sie usmiechneli
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując