Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 12.08.2011, 10:19
TeeS napisał(a):Wyświetl post
Raczej Ty nie zrozumiałeś o czym ja pisałem.
Nie lubię jechania komuś od frajerów za złamanie jakichś tam zasad, po to żeby sammu za chwilę ogłosić, że się ich nie przestrzega.
Zasadą jest nie chwalenie się kibicowaniem Legii. OK, przyjmuję to.
Taką samą zasadą kibicowską jest kibicowanie WKS. A jeśli nie kibicujesz, bo np. nie lubisz Lenczyka - to siedzisz cicho. Zgadza się?

pozdrawiam

Madre slowa. Natomiast co do ankiety - zaglosowalem za "kibicuje innym polskim druzynom", ale to tylko dlatego ze brakowalo mi opcji trzeciej - czegos w stylu "nie mam problemu z wygranymi innych polskich druzyn w pucharach". Nie kibicuje bowiem Legii ani innej Amice, ale bardziej mnie ucieszy to ze zespol z Polski wygra z Rumunami czy innymi Turkami niz w druga strone.
Odpowiedz cytując