troj88 napisał(a):

Mam pytanie. Pamiętacie tytuł filmu (komedii) o dwóch kolesiach, którzy przemierzaj± cał± Amerykę, by zje¶ć hamburgera? Po drodze maj± wiele przygód, kojarzy kto¶ tytuł? Z góry dzięki
|
chyba nie Afrykę, a Usa, a film to
http://www.filmweb.pl/O.Dwoch.Takich.Co.Poszli.W.Miasto