Wy¶wietl pojedynczy post
B±bel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Sk±d: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23258
Stary 12.08.2011, 09:55
troj88 napisał(a):Wy¶wietl post
Mam pytanie. Pamiętacie tytuł filmu (komedii) o dwóch kolesiach, którzy przemierzaj± cał± Amerykę, by zje¶ć hamburgera? Po drodze maj± wiele przygód, kojarzy kto¶ tytuł? Z góry dzięki
chyba nie Afrykę, a Usa, a film to http://www.filmweb.pl/O.Dwoch.Takich.Co.Poszli.W.Miasto
Milczenie to nuda głupca i my¶l mędrca.
Odpowiedz cytuj±c