funkykoval napisał(a):

No cóż widocznie nie zrozumiałeś przesłania - chcesz kibicować w europejskich pucharach innym polskim klubom niż Wisła - rób to - Twoja sprawa, tak jak Planc tego nie robi - jego sprawa.
|
Raczej Ty nie zrozumiałeś o czym ja pisałem.
Nie lubię jechania komuś od frajerów za złamanie jakichś tam zasad, po to żeby sammu za chwilę ogłosić, że się ich nie przestrzega.
Zasadą jest nie chwalenie się kibicowaniem Legii. OK, przyjmuję to.
Taką samą zasadą kibicowską jest kibicowanie WKS. A jeśli nie kibicujesz, bo np. nie lubisz Lenczyka - to siedzisz cicho. Zgadza się?
pozdrawiam