Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6178
Stary 12.08.2011, 09:42
PvD napisał(a):Wyświetl post
powinien to być stadion ukończony i wtedy sobie możesz wszystko wyposażać
Nie kupuje takiego uzasadnienia. W takim razie bilety powinny byc dalej sprzedawane w Wislackim Swiecie.
PZPN wynajla ten obiekt na jeden mecz (z Australia) i byl w stanie sprzedawac bilety przez inetrnet.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując