PvD napisał(a):

|
powinien to być stadion ukończony i wtedy sobie możesz wszystko wyposażać
|
Nie kupuje takiego uzasadnienia. W takim razie bilety powinny byc dalej sprzedawane w Wislackim Swiecie.
PZPN wynajla ten obiekt na jeden mecz (z Australia) i byl w stanie sprzedawac bilety przez inetrnet.