wiślak 86 napisał(a):

sorry koleś nie napisał że dawał ochronie w łapę aby kupić bilet tylko że widział taką sytuację.
i co za mało zarabiają to jeszcze muszą do kieszeni przyjmować. jak są tacy sprytni i zostali przyłapani to klub powinien im podziękować za współpracę.
|
Trzeba też wziąć pod uwagę, że mógł przyjść jego znajomy i dać pieniądze na bilet.
Jeśli by się potwierdziły zarzuty to sprawa jest prosta.