Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6176
Stary 12.08.2011, 09:35
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
sorry koleś nie napisał że dawał ochronie w łapę aby kupić bilet tylko że widział taką sytuację.

I co za mało zarabiają to jeszcze muszą do kieszeni przyjmować. Jak są tacy sprytni i zostali przyłapani to klub powinien im podziękować za współpracę.
dokładnie ja tylko widziałem taka sytuacje a swoje odstałem w kolejce i dlatego w>>>>>a mnie coś takiego że przyłazi jeden z drugim daje w łape i za minut ma bilecik .
Odpowiedz cytując