wiślak 86 napisał(a):

sorry koleś nie napisał że dawał ochronie w łapę aby kupić bilet tylko że widział taką sytuację.
I co za mało zarabiają to jeszcze muszą do kieszeni przyjmować. Jak są tacy sprytni i zostali przyłapani to klub powinien im podziękować za współpracę.
|
dokładnie ja tylko widziałem taka sytuacje a swoje odstałem w kolejce i dlatego w>>>>>a mnie coś takiego że przyłazi jeden z drugim daje w łape i za minut ma bilecik .