Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 12.08.2011, 09:19
To Masakant jest kibicem Wisły Kraków?Myślałem, że jest holenderskim trenerem "Białej Gwiazdy"

Ponawiam pytanie.Jakie REALNE KORZYŚCI MOGĄ WYNIKAĆ Z DALSZEJ GRY Legi w Europejskich pucharach?
Ale poprosze o merytoryczną wypodziedź a nie rzucanie pustymi frazesami o jakiś tam punktach.
Szczerzę?To te punkty mi latają koło dupy, tak jak polska reprezentacja.Przepraszam jak kogoś uraziłem, ale jesli chodzi o piłkę to interesuje mnie tylko Wisła i tylko ona + mam ogromną sympatię do klubów z Gdańska i Wrocławia.
A reszta?......
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 12.08.2011 o godz. 09:22.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując