|
To Masakant jest kibicem Wisły Kraków?Myślałem, że jest holenderskim trenerem "Białej Gwiazdy"
Ponawiam pytanie.Jakie REALNE KORZYŚCI MOGĄ WYNIKAĆ Z DALSZEJ GRY Legi w Europejskich pucharach?
Ale poprosze o merytoryczną wypodziedź a nie rzucanie pustymi frazesami o jakiś tam punktach.
Szczerzę?To te punkty mi latają koło dupy, tak jak polska reprezentacja.Przepraszam jak kogoś uraziłem, ale jesli chodzi o piłkę to interesuje mnie tylko Wisła i tylko ona + mam ogromną sympatię do klubów z Gdańska i Wrocławia.
A reszta?......
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 12.08.2011 o godz. 09:22.
|